Nabídka řízených degustací

degustace_Kreslicí plátno 1.jpg

280 Kč/osoba

degustace_Kreslicí plátno 1 kopie.jpg

300 Kč/osoba

degustace_Kreslicí plátno 1 kopie 2.jpg

350 Kč/osoba

V průběhu degustace Vás seznámíme s víny různých odrůd, ročníků, přívlastků a stylů vína. Dozvíte se jak při degustaci postupovat, na co se soustředit a jak k vínům přistupovat. Degustace zahrnují odborný výklad sommeliéra, který Vám připraví a navrhne degustační lístek podle Vašich preferencí a degustační sousto (sýr + chléb).


Prostory

Tradiční vinný sklep Baláž

Jde o renovovaný tradiční vinný sklep v Dolních Dunajovicích s kapacitou do 20 osob. Sklep se hodí jak na běžné řízené degustace, tak na různé společenské akce. Sklep má veškeré potřebné zázemí a vybavení a je součástí našeho rodinného penzionu. Degustace ve sklepě jsou pouze pro návštěvníky našeho penzionu.

Degustační místnost vinařství Baláž

Degustační místnost s vinotékou vín vinařství Baláž, která přímo navazuje na technologické prostory vinařství. Degustační místnost je vhodná jak pro klasické řízené degustace, tak pro různé společenské akce až pro 50 osob a je vybavena veškerým zázemím včetně malé přípravné kuchyně pro podávání studených nebo teplých pokrmů.


Občerstvení k degustacím

Catering pro nás zajišťuje Mikulovská restaurace Hospůdka pod zámkem a její špičkový kuchař a majitel pan Michal Tureček. Dále spolupracujeme s Sýrárna Klimeš a Sýry Kroupa.

Studená kuchyně

Různé vlastní studené výrobky jako sýrové a masové mísy, domácí uzeniny, zelenina, paštiky, škvarkové pomazánky, pečivo atd. 

250 Kč/osoba

Teplá i studená kuchyně

Teplé jídlo na výběr z více variant podle individuální domluvy + studená kuchyně jako jsou sýrové a masové mísy, zelenina, paštiky, škvarkové pomazánky, pečivo atd.

350 Kč/osoba (tato varianta je možná od 10 osob a výš)


Podmínky degustací

  • minimální počet osob při degustaci 8

  • objednávky min 5 pracovních dní předem nebo po předcházející domluvě,

  • nabídka platí do 31. 12. 2019 nebo do vyprodání zásob,

  • změna sortimentu vyhrazena, ceny degustací uvedeny včetně DPH.