V současnosti obhospodařujeme celkem 11 ha vlastních vinic v Mikulovské vinařské podoblasti a ve většině případů jde o vinice v katastru vinařské obce Dolní Dunajovice. Část vinic byla vysazena v 90. letech a v druhé vlně pak na začátku nového století a před vstupem do EU v roce 2004. Malá část našich vinic, konkrétně vinice Plotny v Dolních Dunajovicích, ale dosahuje stáří přes 45 let a díky šetrnému hospodaření se nám právě z této vinice daří produkovat excelentní vína.

Všeobecně se snažíme v našich vinicích chovat co nejšetrněji a minimalizovat veškeré chemické ale i technické zákroky. Naším záměrem je totiž produkce co nejpřirozenějšího a autentického vína, které se projevuje svým vlastním přirozeným charakterem. Právě proto obhospodařujeme všechny naše vinice v systému integrované produkce.

V souladu s ideou integrované produkce hroznů se zároveň snažíme zbytečně nezatěžovat životní prostředí a samotnou vinici. V našem chápání a přístupu to znamená limitovaný a kontrolovaný výnos, který je v našem případě maximálně kolem 2 kg hroznu na jeden keř. Jde samozřejmě o průměrný výnos ze všech našich vinic, ten se ale mění nejen v závislosti na charakteru ročníku, ale i lokalitě a jejímu mikroklimatu, stáří keře, odrůdě a klonu atd. atp.